Консультационный центр
организатор
ЕЛЕНА ПОЧТАРЁВА
т. 362-32-09
Киев ул.Васильковская 28
ЗЕМЛЕ ПОМОГАТЬ НУЖНО! СИЛЫ ЕЙ ПРИДАЁТ ЛАСКА И БЕРЕЖНОЕ ОБРАЩЕНИЕ.
Поиск по сайту:
Вверх
Не стоит тратить силы на борьбу с природой!
Нужно лишь умело направлять её процессы!

Огород

Препараты клубаОЗ

Здоровье

Здоровье из зернышка

Сад

Маркування рослин: підбірка цікавих способів

Маркування рослин для багатьох з нас є досить актуальним питанням, особливо для тих хто займається продажами. Але і особисто для себе не буде зайвим позначить сорт перців або помідорок, де росте улюблений сорт тюльпанів або де заховалася найпрекрасніша хоста

Вивчить все і надіяться на пам'ять - не ліпший варіант , вона не надійний партнер, і у відповідальний час часто підводить. Я так думаю, що багато хто користується методом малювання у блокнотику схем своїх посадок із позначенням сортів, або ж без схем просто записами подібними до таких: другий кущ від гаража, третій від доріжки

Розповім про деякі способи маркування, якими користуюся сама , або ж зустрічала у знайомих, можливо вони приглянуться і вам.

  1. Табличка із пивних банок, коли, пепсі - вирізаємо із металічної банки смужечки і із блискучої сторони ручкою або цвяхом видавлюємо потрібну нумерацію або сорт.
  2. Табличка із платикових бутилок. Так як і у попередньому варіанті вирізаємо смужки потрібного розміру . Для нанесення надпису використовуємо лак маркер, перманентний маркер, можна ще білий коректор.
  3. Частина з нас не знає, що зробить із старими, металічними жалюзями-робимо таблички для маркування рослин. Ширина готова , а по довжині визначаємося самі. Чим робимо надпис читаєм у пункті 2.
  4. Таблички із сайдингу. Беру куски , які залишилися від облицювання будинку, розкреслюю потрібний розмір і вирізаю за допомогою ножиць або секатору. Ще подібний матеріал можна взять із бутилок побутової хімії. Підписую олівцем або лак маркером.


  5. Маркування на паличках з під морозива.

  6. Маркування на пластикових ножиках, вилках ложечках, паличках для кави, надписи робимо маркером.

  7. Ще один незвичний спосіб маркування - на прищепках  8. Макування на дерев'яних паличках. Знайома доручила виконать цей вид маркування своєму сину. Він на уроці трудового назви сортів повипалював.
  9. Останній спосіб для творчих людей, якщо ж у вас є маленькі помічники, це буде цікаво і для них. Спосіб називаю -камені що розмовляють . Він звичайно не дозволяє підписать велику кількість рослин, але зробить ваш сад незабутьнім це точно. Камені розфарбовуємо і підписуємо водостійкими фарбами

Нехай ваші рослини не загублять свої назви і один із методів стане у пригоді


Если Вам нравятся наши статьи - Вы можете подписаться на их получение
Подписка на получение статей