Консультационный центр
организатор
ЕЛЕНА ПОЧТАРЁВА
т. 362-32-09
Киев ул.Васильковская 28
ЗЕМЛЕ ПОМОГАТЬ НУЖНО! СИЛЫ ЕЙ ПРИДАЁТ ЛАСКА И БЕРЕЖНОЕ ОБРАЩЕНИЕ.
Поиск по сайту:
Вверх

ЭНЦИКЛОПЕДИЯ

Біохелат «Плодово-ягідні культури»

биохелат плодово-ягодные культуры

Ваша улюблена яблуня цього року Вас засмутила. Навесні майже не цвіла, листя розпускалося дуже повільно і хоча ще тільки початок літа, а воно на ній вже жовкне. Подібне може відбуватися і з грушею, кісточковими чи навіть декоративними деревами. Можливо, це — якась хвороба?

Швидше за все ніякої хвороби немає, просто ви неправильно обрізали або скористалися садовим варом (садовою замазкою). Шановні садівники, більшість садових варів (садових замазок), що реалізуються на ринку України, неякісні і при застосуванні можуть сприяти загибелі дерева. Про це надавалась докладна інформація в попередніх номерах журналу «Агросвіт України» з переліченням фірм-лохотронщиків. До речі, ні одна із перелічених фірм не зробила позиву до суду. Висновок робіть самі. Єдина садова замазка, яка забезпечує 100% заживлення ран на дереві — це Благо-Сад.

Детальніше про садову замазку можна почитати на сайті виробника

Що стосується обрізування дерев, то це ціле мистецтво.

Придбати садову замазку Благо-Сад та замовити диски про технології обрізування фруктових дерев можна за телефонами 044-362-32-09

Можливий також варіант, що вашій яблуні просто не вистачає азоту. Дефіцит цього елементу гальмує розпускання листя, зумовлює зміну забарвлення листя, воно поступово стає блідо-зеленим, жовтим, а іноді — аж оранжевим або червоно-фіолетовим, починаючи від основи пагона і до його верхівки. Самі ж пагони стають тонкими, кора набуває червоно-бурого кольору. Дерева слабо цвітуть. А якщо і цвітуть, то зав’язь майже повністю опадає.

При дефіциті азоту навесні найкращі результати дає внесення в грунт у пристовбурній основі в радіусі крони дерева гарного компосту чи перегною, комплексне застосування для кореневого і позакореневого підживлення таких добрив як Біохелат, Ріверм, Гуапсин, Триходермін. Усі ці препарати мають органічну направленість, і тому ви не тільки врятує дерево від вірної загибелі, а і отримаєте якісну, органічну, екологічно чисту продукцію, яка буде сприяти вашому довголіттю.

Про Ріверм, Гуапсин та інш. говорилось уже багато, тому більш детально ми розглянемо дію Біохелату.

Поліхелатне мікродобриво "Плодово-ягідні культури"

Поліхелатне мікродобриво нового покоління для позакореневого, кореневого (фертигація) підживлення, а також для обробки саджанців плодово-ягідних культур.

Оновлена формула за хімічним складом повністю відповідає біологічним потребам плодово-ягідних культур, що дає змогу в найкоротший термін погасити дефіцит елементів живлення.

Поліхелатний комплекс мікроелементів повністю доступний рослинам, стійкий від 3,5 до 10,0 рН одиниць.

Біохелат «Плодово-ягідні культури» містить активатор і мікроелементи в легко доступній формі.

Склад (г/л):

До складу препарату входять речовини, які сприяють швидкому переносенню і кращому засвоєнню мікроелементів поверхнею листа. Біохелат «Плодово-ягідні культури» оптимізує живлення рослин, запобігаючи мікроелементозним захворюванням (залізної, марганцевої, цинкової хлорози). Плодово-ягідні культури вимогливі і дуже чутливі до мікроелементів Fe (залізо), Zn (цинк) і В (бор).

Хелат заліза на основі EDDHA легко доступний і стійкий (не руйнується) від 3,5 до 10,0 рН одиниць. Незамінний і немає аналогів (крім лігносульфонатів і лігнополікарбоксилатів) на карбонатних ґрунтах півдня України.

Хелат цинку на основі ОЕДФ є одночасно й мікроелементом і стимулятором, що стимулює розвиток кореневої системи й сприяє більш повному засвоєння азоту (N), фосфору(Р), калію(К), магнію (Мg).

Хелат титану є гарним синергістом заліза, що активізує метаболічні процеси — рослини стають більш стійкі до температурного, водному й сольовому стресу. Легко засвоювана органічна форма бору (В) запобігає опаданню зав’язей.

Хелат молібдену (Мо) сприяє нагромадженню вітамінів, ферментів, поліфенольних сполук, що дозволяє одержувати продукцію найвищої якості. Застосування такого типу добрив є невід’ємним елементом сучасних інтенсивних технологій.

Застосування й дозування

Замочування кореневої системи саджанців в 10,0% розчині Біохелат «Плодово-ягідні культури» протягом чотирьох годин. Це сприяє збагаченню саджанців мікроелементами, що стимулює кореневу систему до інтенсивного поглинання макроелементів, тим самим поліпшується адаптація рослин під час пересаджування.

Позакореневі підживлення — залежно від запланованої врожайності — рекомендується проводити три підживлення протягом вегетації:

Рекомендуємо використовувати робочий розчин якнайшвидше.

Для зменшення ризику опіків листків, не проводьте позакореневе підживлення в спекотні, сонячні дні.

Зберігати в недоступному для дітей місці за температури від 0°С до 40°С. Термін зберігання — 3 роки.

Кількість робочого (водного) розчину 500—1000 л/га.

Під час поливу (фертигації) добриво вносять із розрахунку 0,01—0,025% (0,1—2,5 л добрива розчинити в 1,0 м (1000 л) води).

Заходи безпеки. Препарат належить до мало небезпечних речовин. Препарат нетоксичний, неалергічний, екологічно безпечний. При використанні препарату дотримуватися загальноприйнятих заходів безпеки. При потраплянні на шкіру або в очі промити теплою водою. За необ хідності звернутися до лікаря.

Препарат можна застосовувати для вирощування органічної, екологічно чистої продукції.

За матеріалами журналу «Агросвіт України» 2014р

Отримати, докладнішу інформацію та придбати біохелатні добрива для плодово-ягідних, овочевих, гарбузових, культур, винограду, газонних трав, хвойних і декоративних рослин, пальм, квітів, троянд, фікусів і орхідей можна звернувшись за тел.:044-362-32-09.

Інформацію від виробника можна почитати на сайті

Подписка на получение статей