Консультационный центр
организатор
ЕЛЕНА ПОЧТАРЁВА
т. 362-32-09
Киев ул.Васильковская 28
ЗЕМЛЕ ПОМОГАТЬ НУЖНО! СИЛЫ ЕЙ ПРИДАЁТ ЛАСКА И БЕРЕЖНОЕ ОБРАЩЕНИЕ.
Поиск по сайту:
Вверх

ЭНЦИКЛОПЕДИЯ

Фітоспорин

фітоспорин

Фітоспорин - біофунгіцид широкого спектру дії для боротьби з хворобами сільськогосподарських культур. Ефективний проти широкого спектра грибкових і бактеріальних захворювань, в тому числі проти парші, в'янення, фітофторозу, кореневих гнилей, гнилей сходів, борошнистої роси, бурої іржі, порошистої та пухирчастої сажки, альтернаріозу, ризоктоніозу, фузаріозу, септоріозу тощо.

Характеризується високою біологічною, фунгіцидною, бактерицидною та росторегулюючою активністю. Діє відразу після обробки насіння і вегетуючих рослин, має тривалий час захисної дії. Використовується для захисту різних видів рослин, оскільки має високу антагоністичну активність. Здатний зменшити токсичну дію хімічних фунгіцидів і гербіцидів на культурні рослини. Підвищує врожайність до 30%. Покращує збереження продукції в 2-3 рази при її обробці перед закладкою на зберігання. Не викликає резистентності у рослин.

Біопрепарат містить штам бактерій Bacillus subtilis.

Є екологічно чистим препаратом, нешкідливим як для рослин, так і для теплокровних. Безпечний для людини, ним можна обробляти посіви до та під час збору урожаю, а продукцію вживати без періоду очікування після обробок.

Фітоспорин застосовують для передпосівної обробки насіння, посадкового матеріалу та обприскування вегетуючих рослин; при обробці бульб, коренеплодів, овочів і фруктів перед закладкою на зберігання; для захисту проростків від патогенних мікроорганізмів; для підвищення стійкості рослин до хвороб; для запобігання проникненню збудників та придушення їх розвитку.

Рідкий препарат готують, розчинивши 1 частину пасти в 2-х частинах води.

Для подальшої обробки грунту, насіння і рослин отриманий розчин розводиться водою. Основні способи застосування Фітоспорину:

  1. Обробка грунту та компосту. Полив землі і компосту робочим розчином при весняній та осінній підготовці грунту. 15 мл (1 ст.ложка) рідкого препарату на 10 л води.
  2. Передпосівне замочування робочим розчином посадкового матеріалу - насіння, живців, коренів, цибулин, бульб перед сівбою чи посадкою. 4 краплі рідкого препарату на склянку води (200 мл).
  3. Передпосадкова обробка (замочування) одного відра бульб картоплі - 60 мл (4 ст. ложки) рідкого препарату на 1 л води.
  4. Обробка рослин в період вегетації. Полив 2-4 кв.м. або обприскування 100 кв.м. садово-городніх рослин кожні 2 тижні. 15 мл рідкого препарату на 10 л води.
  5. Обприскування агропродукції перед закладкою на зберігання.
  6. Полив кімнатних рослин. 4 краплі рідкого препарату на склянку води (200 мл).
Подписка на получение статей